Node Form Panes (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Summary
nn: Samandrag

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: now
nn: no

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Book outline
nn: Bokstruktur

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon
