Node Form Panes (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ

en: Book outline
pa: ਕਿਤਾਬ ਆਉਟ-ਲਾਈਨ
