Node Form Panes (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Panels
pl: Panele

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: now
pl: teraz

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Permalink
pl: Adres

en: Form
pl: Formularz

en: Attach files
pl: Załącz pliki

en: Node form publishing options
pl: Opcje publikowania na formularzu zawartości

en: Publishing options on the Node form.
pl: Opcje publikowania na formularzu węzła.

en: Node form author information
pl: Informacje o autorze na formularzu węzła.

en: Author information on the Node form.
pl: Informacje o autorze na formularzu węzła.

en: Node form comment settings
pl: Ustawienia komentarzy na formularzu zawartości

en: Comment settings on the Node form.
pl: Ustawienia dla komentarzy znajdujące się na formularzu zawartości.

en: Node form menu settings
pl: Ustawienia menu na formularzu zawartości

en: Node form file attachments
pl: Załączniki w formularzu węzła

en: File attachments on the Node form.
pl: Załączniki w formularzu węzła.

en: Node form book options
pl: Opcje książki na formularzu zawartości

en: Book options for the node.
pl: Opcje książki dla węzła.

en: Publishing options.
pl: Opcje publikowania.

en: Comment options
pl: Opcje komentowania

en: Comment options.
pl: Opcje komentowania.

en: Authoring information.
pl: Informacje tworzenia zawartości.

en: Menu options
pl: Opcje menu

en: Menu options.
pl: Opcje menu.

en: URL path options
pl: Opcje ścieżki URL

en: URL Path options.
pl: Opcje ścieżki URL.

en: Attach files.
pl: Dodaj pliki.

en: Book options.
pl: Opcje książki.

en: not set
pl: nie ustawione

en: Metatags
pl: Metatagi

en: Book outline
pl: Konspekt książki

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: "@s" node form attach files
pl: Dołączone pliki formularza węzła "@s"

en: Menu settings on the Node form.
pl: Ustawienia menu dla formularza węzła.

en: Node form url path settings
pl: Ustawienia ścieżki url formularza węzła

en: Revision information.
pl: Informacje o wersji.
