Node Form Panes (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Summary
az: Xülasə

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Form
az: Forma

en: not set
az: təyin olunmayıb

en: Book outline
az: Kitab kontur

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları
