Node Form Panes (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Summary
ca: Resum

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: now
ca: avui

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Form
ca: Formulari

en: Publishing options on the Node form.
ca: Opcions de publicació al formulari de Node.

en: Author information on the Node form.
ca: Informació de l'autor al formulari del Node.

en: Book options for the node.
ca: Opcions de llibre per aquest node.

en: Menu options
ca: Opcions del menú

en: not set
ca: no establert

en: Book outline
ca: Esquema del llibre

en: Revision information
ca: Informació de la revisió
