Node Form Panes (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Book outline
eo: Libra skemo

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj
