Node Form Panes (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Summary
id: Ringkasan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: now
id: sekarang

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Authoring information
id: Informasi penulisan

en: Publishing options
id: Opsi penerbitan

en: Permalink
id: Link permanen

en: Form
id: Formulir

en: Comment settings on the Node form.
id: Pengaturan komentar pada form node

en: not set
id: tidak diatur

en: Book outline
id: Kerangka buku

en: Revision information
id: Informasi revisi
