Node Form Panes (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Book outline
jv: Cengkorongan buku

en: Revision information
jv: Katrangan revisi
