Node Form Panes (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Summary
ku: کورتە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Book outline
ku: چوارچێوەی پەڕتووک

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە
