Node Form Panes (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: now
nl: nu

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Display Options
nl: Weergave-opties

en: Form
nl: Formulier

en: Author information on the Node form.
nl: Auteursinformatie op het node-formulier.

en: Comment settings on the Node form.
nl: Reactieinstellingen op het nodeformulier

en: Authoring information.
nl: Auteursinformatie.

en: not set
nl: niet ingesteld

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Revision information.
nl: Revisie-informatie.

en: Collapsed by default
nl: Standaard ingeklapt

en: Rabbit hole settings
nl: Rabbit Hole-instellingen

en: XML sitemap settings
nl: XML sitemap instellingen
