Node Form Panes (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (48 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Summary
oc: Resumit

en: Panels
oc: Escapolons

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Publishing options
oc: Opcions de publicacion

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Form
oc: Formulari

en: Attach files
oc: Jónher des fichièrs

en: Node form publishing options
oc: Opcions de publicacion del formulari de nosèl

en: Publishing options on the Node form.
oc: Opcions de publicacion del formualire de nosèl.

en: Node form author information
oc: Informacions sus l'autor del formulari del nosèl

en: Author information on the Node form.
oc: Informacion de l'autor sul formulari del nosèl.

en: Node form comment settings
oc: Paramètres des comentaris del formualire de nosèl.

en: Comment settings on the Node form.
oc: Paramètre de comentari sul nosèl formulari.

en: Node form menu settings
oc: Paramètres de menú del formulari de nosèl

en: Node form file attachments
oc: Fichièrs junts del formulari del nosèl

en: File attachments on the Node form.
oc: Fichièrs junts sul formulari del nosèl.

en: Node form book options
oc: Opcions de libre del formulari de nosèl.

en: Book options for the node.
oc: Opcions del libre pel nosèl.

en: Publishing options.
oc: Opcions de publicacion.

en: Comment options
oc: Opcions des comentaris

en: Comment options.
oc: Opcions des comentaris.

en: Authoring information.
oc: Informacion de composicion

en: Menu options
oc: Opcions de menú

en: Menu options.
oc: Opcions de menú.

en: URL path options
oc: Opcions del camin d'URL

en: URL Path options.
oc: Opcions del camin d'URL.

en: Attach files.
oc: Jónher de fichièrs.

en: Book options.
oc: Opcions del libre.

en: Metatags
oc: Balisas meta (Meta tags)

en: Book outline
oc: Structure del libre

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: "@s" node form attach files
oc: Jónher des fichièrs jos forma de nosèls de "@s"

en: "@s" node form publishing options
oc: Opcions de publicacion del formulari d'edicion del nosèl "@s"

en: "@s" node form book options
oc: Enregistrar las opcions del formulari del nosèl "@s"

en: "@s" node form comment settings
oc: Paramètres des comentaris del formulari d'edicion del nosèl "@s"

en: Node form revision log message
oc: Lo formulari de jornal des messatges de revision de nosèl

en: Revision log message for the node.
oc: Messatge del jornal des revisions pel nosèl.

en: "@s" node form revision log
oc: Jornal de revision del formulari d'edicion del nosèl "@s"

en: Menu settings on the Node form.
oc: Reglatges del menú sul formulari de nosèl.

en: "@s" node form menu settings
oc: Paramètres del menú del formulari d'edicion del nosèl "@s"

en: Node form url path settings
oc: Configuracion de camin d'URL del formulari de nosèl

en: "@s" node form path options
oc: Opcions de camin pel formulari d'edicion del nosèl "@s"

en: "@s" node form author information
oc: Produire del contengut jos forma de nosèl de "@s"

en: Revision information.
oc: Informacion sus la revision.
