Node Form Panes (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Summary
sl: Povzetek

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice
