Node Form Panes (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Book outline
sq: Struktura e librit

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit
