Node Form Panes (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: now
sv: nu

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Form
sv: Formulär

en: not set
sv: ej satt

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Book outline
sv: Bokdisposition

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Scheduler options
sv: Inställningar för Schemaläggaren

en: Collapsible fieldset
sv: Hopfällbar fältgrupp
