Node Form Panes (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Summary
te: సారాశం

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Publishing options
te: ప్రచురణ ఎంపికలు

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం
