Node Form Panes (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Moderation
af: Moderasie
