Node Form Panes (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Summary
ar: الملخص

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Form
ar: النموذج

en: not set
ar: غير محدد

en: Book outline
ar: هيكل الوثيقة

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة
