Node Form Panes (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Form
be: Форма

en: Book outline
be: Структура кнігі

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі
