Node Form Panes (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Attach files
bo: ཡིག་ཆ་ཟུར་སྣོན

en: Node form publishing options
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་གི་ཁྱབ་སྤེལ་གདམ་ཐོ

en: Publishing options on the Node form.
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་ཐོག་གི་ཁྱབ་སྤེལ་གདམ་ཚན།

en: Node form author information
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་གི་རྩོམ་མཁན་གྱི་ཆ་འཕྲིན

en: Author information on the Node form.
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་ཐོག་གི་རྩོམ་མཁན་གྱི་གནས་ཚུལ།

en: Node form comment settings
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་གི་དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད

en: Comment settings on the Node form.
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་ཐོག་གི་དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད།

en: Node form menu settings
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་གི་གདམ་ཐོ་སྒྲིག་འགོད

en: Node form file attachments
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་གི་ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: File attachments on the Node form.
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་ཐོག་གི་ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ།

en: Node form book options
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་གི་དེབ་ཀྱི་གདམ་ཐོ

en: Book options for the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་དེབ་ཀྱི་གདམ་ཚན།

en: Publishing options.
bo: ཁྱབ་སྤེལ་གདམ་ཚན།

en: Comment options
bo: དཔྱད་གཏམ་གདམ་ཚན

en: Comment options.
bo: དཔྱད་གཏམ་གདམ་ཚན

en: Authoring information.
bo: རྩོམ་འབྲིའི་གསལ་བཤད།

en: Menu options
bo: གདམ་ཐོའི་གདམ་ཚན

en: Menu options.
bo: གདམ་ཐོའི་གདམ་ཚན།

en: URL path options
bo: URL སྦྲེལ་ལམ་གདམ་ཚན

en: URL Path options.
bo: URL སྦྲེལ་ལམ་གདམ་ཚན།

en: Attach files.
bo: ཡིག་ཆ་ཟུར་སྣོན།

en: Book options.
bo: དེབ་ཀྱི་གདམ་ཚན།

en: Book outline
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Node form revision log message
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་གི་བསྐྱར་བཟོའི་ཟིན་ཐོ་བརྡ་འཕྲིན

en: Revision log message for the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་བསྒྱུར་བཅོས་ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན།

en: Menu settings on the Node form.
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་ཐོག་གི་གདམ་ཐོ་སྒྲིག་འགོད།

en: Node form url path settings
bo: སྦྲེལ་གནས་རེའུ་མིག་གི་དྲ་གནས་སྦྲེལ་ལམ་སྒྲིག་འགོད

en: Revision information.
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར།
