Node Form Panes (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།
