Node Form Panes (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Summary
gl: Resumo

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Moderation
gl: Moderación

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Form
gl: Formulario

en: Menu options
gl: Opcións de menú

en: Book outline
gl: índice

en: Revision information
gl: Información da revisión
