Node Form Panes (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Summary
hi: सारांश

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Publishing options
hi: प्रकाशन विकल्प

en: Permalink
hi: पर्मालिंक

en: not set
hi: सेट नहीं

en: Book outline
hi: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Revision information
hi: संशोधन जानकारी
