Node Form Panes (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Summary
ro: Sumar

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Authoring information
ro: Informaţii despre autor

en: Publishing options
ro: Opţiuni de publicare

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: Permalink
ro: Link permanent

en: Form
ro: Formular

en: not set
ro: nu este setat

en: Book outline
ro: Structură carte

en: Revision information
ro: Informaţii revizie
