Node Form Panes (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Summary
ru: Сводка

en: Panels
ru: Панели

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: now
ru: сейчас

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Publishing options
ru: Настройки публикации

en: Display Options
ru: Настройки отображения

en: Moderation
ru: Модерация

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: Form
ru: Форма

en: Attach files
ru: Вложенные файлы

en: Node form publishing options
ru: Форма материала - настройки публикации

en: Node form author information
ru: Форма информации об авторе материала

en: Author information on the Node form.
ru: Информация об авторе в форме материала.

en: Node form comment settings
ru: Форма материала - настройки комментариев

en: Node form menu settings
ru: Форма материала - настройки меню

en: Node form file attachments
ru: Форма материала - вложения

en: Comment options
ru: Опции комментариев

en: Comment options.
ru: Опции комментариев

en: Authoring information.
ru: Информация об авторе.

en: Menu options
ru: Опции меню

en: Menu options.
ru: Опции меню.

en: Attach files.
ru: Вложенные файлы.

en: Book options.
ru: Опции книги.

en: not set
ru: не установлено

en: Metatags
ru: Мета-теги

en: Book outline
ru: Оглавление книги

en: Revision information
ru: Информация о редакции

en: Scheduler options
ru: Настройки планировщика

en: Node form revision log message
ru: Форма материала - информация о редакции

en: Node form url path settings
ru: Форма материала - настройки адреса

en: magically generated
ru: Магически сформированное

en: Collapsed by default
ru: Свёрнутый по умолчанию

en: XML sitemap settings
ru: Настройки XML-карты сайта
