Node Form Panes (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Panels
sk: Panely

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Moderation
sk: Moderovanie

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Form
sk: Formulár

en: Attach files
sk: Pripojiť súbor

en: Comment settings on the Node form.
sk: Nastavenia komentárov na formulári uzla.

en: Book outline
sk: Osnova knihy

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Collapsed by default
sk: Predvolene zbalené
