Node Form Panes (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Book outline
bs: Zabilješke knjige

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji
