Node Form Panes (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Summary
fa: خلاصه

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Moderation
fa: مدیریت

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Form
fa: فرم

en: Node form publishing options
fa: گزینه‌های انتشار فرم گره

en: Publishing options on the Node form.
fa: گزینه‌های انتشار برای فرم گره.

en: Node form comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه فرم گره

en: Comment settings on the Node form.
fa: تنظیمات دیدگاه برای یک فرم گره.

en: Node form menu settings
fa: تنظیمات منوی فرم گره

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: Revision information
fa: اطلاعات نسخه
