Node Form Panes (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Summary
he: תקציר

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Form
he: טופס

en: not set
he: לא נקבע

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: Revision information
he: מידע על הגרסה
