Node Form Panes (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Summary
is: Samantekt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: now
is: núna

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar

en: Revision information
is: Upplýsingar um útgáfur
