Node Form Panes (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Book outline
km: គ្រោង​សៀវភៅ

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
