Node Form Panes (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: now
kn: ಈಗ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್
