Node Form Panes (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Summary
lt: Įžanga

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Form
lt: Forma

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: not set
lt: nenustatyta

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.
