Node Form Panes (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: now
lv: tagad

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Form
lv: Forma

en: not set
lv: nav iestatīts

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija
