Node Form Panes (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Publishing options
th: ตั้งค่าการตีพิมพ์

en: Book outline
th: หนังสือ

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น
