Node Gallery (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Published
am: የታተመ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።
