Node Gallery (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ
