Node Gallery (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Back
da: Tilbage

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Galleries
da: Gallerier

en: Organic Groups
da: Organiske grupper

en: Published
da: Udgivet

en: Gallery
da: Galleri

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Last
da: Sidste

en: Order
da: Rækkefølge

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: First
da: Første

en: Caption
da: Undertekst

en: revert
da: gendan

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Post date
da: Oprettelsesdato

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
da: Ændringer i tabellen bliver ikke gemt, før du indsender formularen.
