Node Gallery (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Order
ku: ڕیز

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
