Node Gallery (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Back
oc: Precedent

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Published
oc: Publicat

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Last
oc: Darrièr

en: Order
oc: Òrdre

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: First
oc: Primièr

en: revert
oc: restablir

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: !title: !required
oc: !title  : !required

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
oc: Los cambiaments efectuats dins aquesta taula seràn pas salvats abans lo salvament d'aqueste formulari.
