Node Gallery (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Published
ast: Espublizáu

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Order
ast: Orde

en: revert
ast: desfacer
