Node Gallery (7.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: Order
ga: Ordú

en: Updated date
ga: Nuashonraithe
