Node Gallery (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Published
sl: Objavljeno

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Order
sl: Vrstni red

en: revert
sl: povrni

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.
