Node Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Back
ca: Enrere

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Galleries
ca: Galeries

en: Published
ca: Publicat

en: Gallery
ca: Galeria

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Last
ca: Darrer

en: Order
ca: Ordre

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: First
ca: Primer

en: Caption
ca: Subtítol

en: Ok
ca: D'acord

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Gallery Name
ca: Nom de la galeria

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ca: Els canvis fets en aquesta taula no es desaran fins que no envieu el formulari.
