Node Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།
