Node Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Order
km: លំដាប់

en: !title: !required
km: !title ៖ !required

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
km: ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​ដែល​មាន​ក្នុង​តារាង​នេះ​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទេ រហូត​ទាល់តែ​សំណុំបែបបទ​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ស្នើ​។
