Node Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.
