Node Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: This field is required.
lo: ຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້ແມ່ນຈຳເປັນ.
