Node Gallery (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Back
nn: Attende

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Published
nn: Publisert

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nn: Endringar i denne tabellen vil ikkje bli lagra før skjemaet sendast.
