Node Gallery (7.x-1.0-unstable1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू
