Node Gallery (7.x-1.0-unstable2) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Back
et: Tagasi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Galleries
et: Galeriid

en: Filename
et: Failinimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Gallery
et: Galerii

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Last
et: Viimane

en: Order
et: Järjestus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: First
et: Esimene

en: Caption
et: Pealkiri

en: revert
et: tühista

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Ok
et: Olgu

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
et: Sellesse tabelisse tehtud muudatusi ei salvestata enne vormi salvestamist.
